Pierwszy raz w tym roku szkolnym zawody zorganizowane zostały w hali. W turnieju piłkarek ze szkół podstawowych wystąpiło 7 zespołów podzielonych na 2 grupy. W grupie A najlepsze okazały się zawodniczki z Krzeszowic, które z kompletem punktów i bez straty bramki awansowały do półfinału, natomiast w grupie B najlepszą drużyną zostały dziewczęta ze szkoły w Czernej.

W meczach półfinałowych spotkały się zawodniczki z Krzeszowic i Nawojowej Góry oraz Czernej i Ostrężnicy. Pierwsze z tych spotkań zakończyło się bezbramkowym remisem i o zwycięstwie decydowała seria rzutów karnych, w której 1-0 wygrały krzeszowiczanki. W drugim spotkaniu 1-0 dziewczęta z Ostrężnicy pokonały koleżanki z Czernej.

Mecz finałowy był świetną okazją dla ostrężniczanek do rewanżu za porażkę z krzeszowiczankami w fazie grupowej (0-2). W pierwszych minutach meczu dziewczęta prowadziły bardzo wyrównaną grę, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Dopiero pod koniec pierwszej połowy prowadzenie objęły reprezentantki szkoły podstawowej w Ostrężnicy i jak się później okazało nie oddały go już do końca spotkania. Tym samym zakończyły turniej na I miejscu i to one pojadą na turniej powiatowy do Skawiny. W meczu o III miejsce Czerna pokonała nawojową Górę 1-0.