CENTRUM KULTURY I SPORTU  W KRZESZOWICACH

32-065 Krzeszowice, ul. dr J. Walkowskiego 1
tel +48 12 282 14 65
Nip 676 – 10 – 87 – 093       Regon 350759219
Nr rachunku bankowego
Boś S.A.
51 1540 1115 2014 6080 4800 0001

Godziny pracy kasy
Poniedziałek 1100 – 1500
Wtorek – Środa 800 – 1200
Czwartek – Piątek 1100– 1500
 Dyrektor
 Anna Miga  a.miga@ckiskrzeszowice.pl   12 282 14 65  Galeria
Godziny przyjęć stron:
poniedziałek-wtorek:                     9.00-11.00
    środa-czwartek:                         14.00-16.00
Umawianie spotkań:        tel. +48 571 401 051
 Zastępca Dyrektora – Dział Sportu
 Paweł Czyż  p.czyz@ckiskrzeszowice.pl  12 2828 14 65 wew.4
+48 571 401 056
pok. 12
 Główny Księgowy
 Piotr Samborek  p.samborek@ckiskrzeszowice.pl   12 282 14 65 wew. 7
+48 571 401 054
 pok. 6
    Sekretariat
 Anna Sobula   sekretariat@ckiskrzeszowice.pl 12 282 14 65 wew. 1
+48 571 401 058
pok. 12 
 Godziny pracy sekretariatu:
8.00 – 15.00
    Dział Finansowo-Księgowy
 Elżbieta Filo e.filo@ckiskrzeszowice.pl   12 282 14 65 wew. 2
+48 571 401 055
pok. 5 
Danuta Piasecka d.piasecka@ckiskrzeszowice.pl
Dział Wystaw
Kamil Kłeczek k.kleczek@ckiskrzeszowice.pl 12 282 14 65 wew. 6
+48 571 401 051
Galeria
Cecylia Bielecka-Karasińska c.bielecka@ckiskrzeszowice.pl 12 282 14 65 wew. 6
+48 571 401 059
Dział Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej
Monika Dudek m.dudek@ckiskrzeszowice.pl 12 282 14 65 wew. 3
+48 571 401 057
pok. 4
Agnieszka Szczuka a.szczuka@ckiskrzeszowice.pl
Marian Lewicki m.lewicki@ckiskrzeszowice.pl 12 282 14 65 wew. 5
+48 571401052
pok. 9
Maciej Liburski m.liburski@ckiskrzeszowice.pl
Administrator Portalu www.ckiskrzeszowice.pl
Mateusz Tarnawski m.tarnawski@ckiskrzeszowice.pl 12 281 14 65 wew. 3
+48 571 401 056
pok. 4
Świetlica – Nowa Góra
Monika Piórko nowagora@ckiskrzeszowice.pl +48 571 401 050 Nowa Góra