W sobote 27.11.2010 w hali widowiskowo-sportowej w Krzeszowicach odbył sie turniej piłki nożnej halowej chłopców z rocznika 2001 i młodszych zorganizowany przez Akademie Piłkarską Mam Talent z Krzeszowic.W zawodach wzięło udział osiem zespołów z Krzeszowic Krakowa i Libiąża. Gminę Krzeszowice obok gospodarza turnieju reprezentowała również ekipa UKS-u Wulkan Rudno. Młodzi Piłkarze przy fantastycznym dopingu jaki im zgotowali rodzice rywalizowali w dwóch grupach z których po dwie najlepsze drużyny przechodziły do fazy pucharowej. Ostatecznym zwycięzcą turnieju została drużyna Albertusa 1 Kraków, która po dramatycznym finale pokonała po rzutach karnych UKS Wulkan Rudno.W meczu o trzecie miejsce Albertus 2 Kraków minimalnie pokonał Akademie Piłkarską 21.Akademia Piłkarska Mam Talent uplasowała sie na siódmej pozycji. Najlepszym bramkarzem turnieju zostal Jan Korcyk z Armatury Kraków a najlepszym zawodnikiem Hubert Wójcik z UKS Wulkan Rudno. Wyłoniono również Króla strzelców został nim Wojciech Bielecki z Albertusa 2 Kraków