W czasie DNI KRZESZOWIC 2010 rozegrano szereg turniejów i zawodów sportowych. Rywalizowano, między innymi, w turniejach koszykówki, piłki nożnej, siatko-nogi, siatkówki plażowej i w biegu ulicznym. Z przyjemnością prezentujemy zwycięzców i składamy gratulacje wszystkim uczestnikom.

 

 

Turniej piki nożnej – PUCHAR ORLIKA 

Data: 19.06.2010 r.

Miejsce: Boisko ORLIK

Liczba drużyn: 6

 

Kategoria JUNIOR:

1 miejsce – GKS Krzeszowice

2 miejsce – Desperado

 

Kategoria SENIOR:

1 miejsce – Szare szeregi, w składzie: Tomasz Szlachta, Konrad Wierzchoń, Przemysław Smoleń, Mateusz Mirek, Mateusz Frączek, Mateusz Bajor, Adrian Funek, Tomek Gregorczyk,  Grzegorz Armatys, Mateusz Wilk

2 miejsce – Kompania Braci,

3 miejsce – Samorządowcy,

4 miejsce – Drink Team

 

KOSZYKÓWKA – konkursy indywidualne

Data: 19.06.2010 r.

Miejsce: Boisko ORLIK

Liczba uczestników: 3

 

1 miejsce – Kamil Płaszczyk

2 miejsce – Norbert Kwaśniewski

3 miejsce – Mariusz Roś

 

ARMWRESTLING

Data: 19.06.2010 r.

Miejsce: Scena główna DNI KRZESZOWIC 2010

Liczba uczestników: 10

 

Kategoria wagowa: – 80k g

1 miejsce – Jakub Bogusz

2 miejsce – Łaciak Mateusz

3 miejsce – Kuśmierczyk Damian

 

Kategoria wagowa: + 80 kg

 

1 miejsce – Natan Kajdas

2 miejsce – Wojciech Urbańczyk

3 miejsce – Kamil Fudała

 

SIATKÓWKA – turniej młodziczek

Data: 19.06.2010 r.

Miejsce: Hala sportowa – ul. Długa 22

Liczba drużyn: 5

 

1 miejsce – Maraton Krzeszowice I

2 miejsce – Maraton Krzeszowice II

3 miejsce – MOS Wieliczka

4 miejsce – Wisła Kraków II

5 miejsce – Wisła Kraków I

 

 SIATKÓWKA PLAŻOWA

Kategoria – mężczyźni

Miejsce: Boisko przy hali sportowej

Data: 19.06.2010 r.

Liczba drużyn: 10

 

1 miejsce – Świerzowicz Konrad i Urbaniak kacper

2 miejsce – Słodowski Sebastian i Słodowski Łukasz

3 miejsce – Dzido Dariusz i Kędziora Bogdan

4 miejsce – Cygan Przemysław i Chudy Paweł

5/6 miejsce – Chantous Michael i Reydych Paweł

  

Kategoria – kobiety

Miejsce: Boisko przy hali sportowej

Data: 20.06.2010 r.

Liczba drużyn: 5

 

1 miejsce – Kałużna Aleksandra i Zubik Katarzyna

2 miejsce – Węgrzyn Ewelina i Zając Marzena

3 miejsce – Bromboszcz Aleksandra i Szczurek Aleksandra

4 miejsce – Dymacz Agnieszka i Satora Klaudia

5 miejsce – Kocoń Agata i Woźniak Joanna

  

Turniej „SIATKO-NOGI”

Data: 20.06.2010 r.

Miejsce: Boisko ORLIK

Liczba drużyn: 4

 

1 miejsce – Paweł Gawęcki i Grzegorz Krzysiak

2 miejsce – Dominik Dąbek i Piotr Deryniowski

3 miejsce – Konrad Podobinski i Karol Woźniak

4 miejsce – Adrian Funek i Mateusz Marszałek

       

BIEG ULICZNY

Data: 20.06.2010 r.

Miejsce: Teren miasta Krzeszowice + Park Potockich

Liczba uczestników: 17

 

Kategoria:

·        chłopcy urodzeni do 1997 r.:

            1 miejsce – Jan Przeginiak

 

·        dziewczyny urodzone po 1997 r.:

            1 miejsce – Katarzyna Martyna

            2 miejsce – Marta Woźniak

            3 miejsce – Karolina Kalita

 

Kategoria:

·        chłopcy urodzeni po 1994 r.:

            1 miejsce – Maciej Przeginiak

 

Kategoria OPEN:

 kobiety:

            1 miejsce – Joanna Woźniak

 

 mężczyźni:

            1 miejsce – Rafał Krzemień

            2 miejsce – Michał Job

            3 miejsce – Marek Ziębowicz

            4 miejsce – Grzegorz Polit

            5 miejsce – Mariusz Smutek

            6 miejsce – Jerzy Wieczorek

            7 miejsce – Jacek Szklarski

            8 miejsce – Grzegorz Drabik

            9 miejsce – Zenon Przybył

            10 miejsce – Sławomir Korzycki

            11 miejsce – Marcin Ropka

 

FABULARNA GRA MIEJSKA„Śladami Skarbu Potockich” 

Data: 18.06.2010 r.

Liczba uczestników: 200

Miejsce: teren miasta Krzeszowice

 Kategoria: Szkoła podstawowa

1 miejsce – SP Wola Filipowska

2 miejsce – SP Krzeszowice

3 miejsce – SP Paczółtowice

4 miejsce – SP Ostrężnica

5 miejsce – SP Miękinia

6 miejsce – SP Czerna

7 miejsce – SP Sanka

8 miejsce – SP Zalas

9 miejsce – SP Tenczynek

10 miejsce – SP Filipowice

11 miejsce – SP Nawa Góra

12 miejsce – SP Nawojowa Góra

 Kategoria: Gimnazjum

1 miejsce – Gimnazjum Krzeszowice

2 miejsce – Gimnazjum Zalas

3 miejsce – Gimnazjum Nawa Góra

4 miejsce – Gimnazjum Tenczynek

5 miejsce – Gimnazjum Wola Filipowska