sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Dyskusyjny Klub Filmowy - "Ja, Daniel Blake"

poniedziałek, 28 listopad 2022 08:43 Napisała
W najbliższy piątek zapraszamy na kolejną kinową ucztę podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Siódmy Kontynent".
"Ja, Daniel Blake" to zabawne, poruszające i chwytające za serce dzieło Kena Loacha, jednego z najważniejszych reżyserów europejskiego kina.

"Uhonorowana najważniejszą nagrodą festiwalu w Cannes niesamowicie wzruszająca i pełna humoru historia dojrzałego mężczyzny, który decyduje się pomóc samotnej matce z dwójką dzieci stanąć na nogi. Jednak gdy sam zacznie starać się o zasiłek, trafi w tryby bezdusznej, biurokratycznej machiny niczym z powieści Franza Kafki. Pomimo obojętności urzędników i kolejnych wyzwań, jakim muszą sprostać w codziennym życiu, Daniel i Katie na nowo odnajdą radość życia i prawdziwą przyjaźń".
 
Spotykamy się 2 grudnia o godzinie 18.00 w sali kinowej w Bibliotece. Dyskusję po filmie poprowadzi jak zwykle Urszula Honek - zapraszamy! 
 
Agnieszka Szczuka-Ciapała

Absolwentka kulturoznawstwa (spec. zarządzanie kulturą) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Specjalista ds. kultury i promocji w Dziale Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej.
W wolnych chwilach uwielbia gotować, oglądać dobre filmy i mecze polskich siatkarzy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów