sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

NIECH ŻYJE KOLOR. KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

piątek, 05 czerwiec 2020 12:30 Napisane przez Cecylia Bielecka-Karasińska

KONKURS PLASTYCZNY ONLINE DLA DZIECI  ROZSTRZYGNIĘTY!

 

Wpłynęły piękne kolorowe prace, dlatego wybór nie był łatwy.

Pierwszą nagrodę, którą jest publikacja pracy plastycznej na okładce lipcowego Magazynu Krzeszowickiego, Komisja Konkursu przyznała Weronice Piechowicz.

Trzy wyróżnienia nagrodzone miesięcznym karnetem na wybrane zajęcia organizowane w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach otrzymują: Maria Szybowska, Oliwia Buczak i Zofia Szybowska.

Zobacz nagrodzone prace w galerii na dole strony.

 

W sprawie karnetów prosimy o kontakt z Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach, tel. 571 401 059.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział laughing. Moc gratulacji dla zwycięzców cool

 

 

 

CENTRUM KULTURY I SPORTU W KRZESZOWICACH ZAPRASZA DZIECI Z NASZEJ GMINY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM „ NIECH ŻYJE KOLOR”

Konkurs ma formę online i zasięg lokalny. Adresowany jest do dzieci z gminy Krzeszowice w przedziale wiekowym od 5 do 9 lat.

Tematem pracy plastycznej jest projekt kolorowej okładki lipcowego wydania Magazynu Krzeszowickiego.

Uczestnictwo w Konkursie zgłasza rodzic/opiekun prawny dziecka.

Konkurs trwa do 25 maja 2020 roku.

 Praca konkursowa musi spełniać następujące wymagania:

- format A4 lub A3

- kolorowa, płaska orientacja pionowa

- technika dowolna

- temat: postaci, architektura, zwierzęta, wesoła symbolika

Zdjęcie tylko jednej pracy plastycznej należy wykonać w świetle dziennym (nie może zawierać: daty, imienia i nazwiska uczestnika) i przesłać do 25 maja 2020 na adres na adres e-mail: cTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W treści e-maila rodzic/opiekun prawny, podaje dane dziecka: imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy oraz wpisuje oświadczenie, które podpisuje swoim imieniem i nazwiskiem:

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą informacyjną o ochronie danych osobowych (§6 regulaminu), które dostępne są na stronie internetowej www.ckiskrzeszowice.pl i w pełni je akceptuję.

 

Główną nagrodą Konkursu jest opublikowanie pracy plastycznej zwycięscy na okładce lipcowego Magazynu Krzeszowickiego.

Ponadto, Komisja Konkursu przyzna trzem uczestnikom wyróżnionych prac, po jednym miesięcznym karnecie na dowolnie wybrane popołudniowe zajęcia organizowane przez CKiS. Karnet będzie można zrealizować w nowym roku szkolnym, zgodnie z harmonogramem zajęć placówki.

Warunkiem udziału w Konkursie i otrzymania nagrody jest oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o przeniesieniu praw autorskich na Organizatora konkursu.

Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystywania zgłoszonych fotografii prac w celu promocji Konkursu. Zgłoszenie pracy plastycznej dziecka i wypełnienie wszystkich warunków Konkursu jest jednoznaczne z uznaniem jego regulaminu oraz klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 5 czerwca 2020 roku

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach.

Organizatorzy przewidują publikowanie prac laureatów oraz innych wybranych przez Komisję Konkursu, w Magazynie Krzeszowickim, stronie internetowej i Facebooku CKiS w celach promocyjnych.

ZAPRASZAMY! WEŹ UDZIAŁ! CZEKAMY NA TWOJĄ PRACĘ!

Internetowa sprzedaż biletów