sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Foto-narracje - nowy cykl spotkań w Galerii Vauxhall

środa, 14 wrzesień 2022 12:02 Napisała
Wychodząc z założenia, że każda fotografia ma swoją historię inicjujemy cykl spotkań poświęconych temu medium. Poprzez dyskusję nad rozmaitymi aspektami fotografii chcemy zastanowić się nad jej wielowymiarowością znaczeń. Podstawą do rozmowy będą zdjęcia wykonane przez uczestników spotkań. Dlatego prosimy o przygotowanie wyboru własnych zdjęć do zaprezentowania na pendrive lub w postaci wydruków (max. 10). Tematem do rozmowy mogą być także fotografie znalezione w rodzinnych albumach.
Pierwsze spotkanie o charakterze organizacyjnym odbędzie się 23 września 2022 o godz. 18.00 w Galerii Sztuk Wizualnych Vauxhall w Krzeszowicach.
Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek oraz poziom fotograficznego zaawansowania.
Spotkanie poprowadzi Kamil Kłeczek – historyk sztuki, kierownik Galerii.
 
Więcej informacji:
tel. 571 401 051
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agnieszka Szczuka-Ciapała

Absolwentka kulturoznawstwa (spec. zarządzanie kulturą) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Specjalista ds. kultury i promocji w Dziale Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej.
W wolnych chwilach uwielbia gotować, oglądać dobre filmy i mecze polskich siatkarzy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów