sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Nowy sezon zajęć w Centrum Kultury i Sportu!

poniedziałek, 02 wrzesień 2019 13:49 Napisane przez Agnieszka Szczuka-Ciapała

Rozpoczynamy nowy sezon zajęć w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach!

 W naszej ofercie jak co roku nie zabraknie sprawdzonych, cieszących się dużą popularnością propozycji, takich jak warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez Barbarę Dec, umuzykalniające zajęcia dla małych dzieci, pod okiem Edyty Poręby, a także balet i taniec towarzyski, prowadzone przez Annę Szewczyk.

W naszym grafiku znajdą się również zajęcia szachowe, zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą grą. W szachy można będzie pograć w naszych siedzibach – w Pałacu Vauxhall, Klubie Centrum w Tenczynku i Klubie przy Rynku w Nowej Górze oraz w Domu Gromadzkim w Nawojowej Górze. 

Nowością w naszej ofercie są też zajęcia z robotyki, które będą odbywać się w Nowej Górze, Tenczynku oraz w Krzeszowicach. 

Osoby pasjonujące się tańcem lub śpiewem zachęcamy do spróbowania swoich sił w naszych prężnie działających zespołach, które wracają do prób po wakacyjnej przerwie: Zespół Tańców Świata Zdrojanie (instruktor Monika Dudek), chór Allegria (instruktor Anna Gertner), zespół wokalny Verso i Krzeszowicki Teatr Rozrywki (Anna Dijuk-Bujok).

Zapraszamy również do naszych filii – Klubu Centrum w Tenczynku, Klubu przy Rynku w Nowej Górze oraz Kopalni Talentów w Krzeszowicach, gdzie z pewnością nie zabraknie atrakcyjnych propozycji zajęć i wydarzeń na nadchodzący rok szkolny.

 

Poniżej, w załącznikach znajdą Państwo grafiki zajęć, które będą odbywały się w Pałacu Vauxhall oraz naszych filiach, cennik zajęć, regulamin oraz rozpiskę z datami rozpoczęcia poszczególnych spotkań 

Przypominamy także, że Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach honoruje Kartę Dużej Rodziny, która uprawnia do 20 % zniżki na wszystkie zajęcia.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 571 401 057.

 

 

Internetowa sprzedaż biletów

 

 

 

 

Newsletter

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera!
Zapoznałam/em się z Regulamin i Polityka prywatności