sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

FERIE W MIEŚCIE 2020 - fotorelacja z półkolonii

czwartek, 13 luty 2020 11:22 Napisała

W dniach 27 stycznia – 7 lutego 2020 w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach po raz kolejny odbyły się FERIE W MIEŚCIE – zimowa półkolonia dla dzieci z naszej gminy. W akcji wzięło udział 45 osób w wieku od 6.5 do 13 lat. Podczas dwóch tygodni zajęć nie zabrakło atrakcji.

W programie znalazły się m.in. wyjazd na basen do Chrzanowa, dwie wycieczki do kina „Sokół” w Trzebini („Rodzina Adamsów” oraz „Śnieżna paczka”) oraz wyjazd do krakowskiego Historylandu, który zrobił na dzieciach ogromne wrażenie. W Krzeszowicach również nie było nudy! Prelekcja na temat bezpieczeństwa i ruchu drogowego, wizyta na wyremontowanym komisariacie policji, łyżwy, kręgle – codziennie nowe atrakcje. Dodatkowo pobyt na półkolonii uatrakcyjniała swoimi pomysłami kadra wychowawcza: podchody, zawody sportowe i plastyczne, karaoke, gry i zabawy integracyjne – nawet przez chwilę nie sposób było się nudzić. Zadbaliśmy również o poczęstunek – świeże kanapki i woda podczas wycieczek, a w dni, kiedy zajęcia odbywały się na miejscu – pyszna, gorąca zupa w kręgielni Red Bowling Club.

Półkolonię zakończyliśmy w gospodarstwie agroturystycznym „Przy Leśniczówce” w Czernej, gdzie uczestnicy mieli okazję poznać czworonogich mieszkańców gospodarstwa oraz zobaczyć wozy, traktory i inne maszyny rolnicze. Na dzieci czekała gorąca herbata i pyszne pieczone ziemniaki.

Serdecznie dziękujemy kierownikowi półkolonii Agnieszce Wołodko oraz wychowawczyniom: Dorocie Wójtowicz, Barbarze Śliwie i Klaudii Kopcie oraz wszystkim rodzicom i uczestnikom półkolonii. Dzięki Wam zimowa akcja po raz kolejny zakończyła się sukcesem!

Agnieszka Szczuka-Ciapała

Absolwentka kulturoznawstwa (spec. zarządzanie kulturą) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Specjalista ds. kultury i promocji w Dziale Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej.
W wolnych chwilach uwielbia gotować, oglądać dobre filmy i mecze polskich siatkarzy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów