sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

wtorek, 25 luty 2020 15:18 Napisała

W związku z organizacją 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego przez Towarzystwo Kultury Teatralnej zapraszamy do udziału w eliminacjach miejsko-gminnych w Krzeszowicach.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 16 marca, od godz. 9.00, w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzeszowicach, przy pl. F. Kulczyckiego 1, która w tym roku jest partnerem konkursu.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 12 marca 2020, a tematyka tegorocznego OKR to twórczość polskich noblistów. Karty zgłoszeniowe można składać w formie elektronicznej lub osobiście w sekretariacie Centrum.

Wszystkie informacje o konkursie uzyskają Państwo pod numerem 571 401 057.

Regulamin, karty zgłoszeniowe, etc. załączone są poniżej.

 

 
Marta Smutek

Z wykształcenia krytyk teatralny, z zawodu specjalista ds. kultury i promocji. Koordynator Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach, Dyskusyjnego Klubu Filmowego oraz spotkań z cyklu Laboratorium Kultury. Lubi czytać i śpiewać.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów

 

 

 

 

Newsletter

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera!
Zapoznałam/em się z Regulamin i Polityka prywatności