sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

65. OKR - eliminacje miejsko-gminne online

czwartek, 07 maj 2020 08:18 Napisała

 W związku z sytuacją epidemiczną panującą w naszym kraju Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach proponuje organizację eliminacji miejsko-gminnych 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w formie on-line. 

Każdy z uczestników będzie miał za zadanie przesłać do nas nagranie (wykonane przy użyciu telefonu komórkowego), które następnie będzie odtworzone w trakcie obrad jury. Zgłoszenia przyjmujemy do 1 czerwca 2020 roku. Karty zgłoszeń wraz z nagraniem należy przesłać drogą mailową na adres  m.smutek@ckiskrzeszowice.pl.

Jury będzie obradować 8 czerwca 2020 roku. W dniu przesłuchań możliwa jest obecność nauczycieli lub rodziców przygotowujących uczestników do ich występu. Taką chęć należy zgłosić do 4 czerwca 2020 roku. Nagrania laureatów konkursu zostaną umieszczone na Facebooku Centrum Kultury i Sportu.

Eliminacje dla powiatu krakowskiego odbędą się w formie on-line w terminie między 18 a 30 czerwca 2020. Udział w eliminacjach powiatowych wezmą uczestnicy eliminacji miejsko-gminnych w Krzeszowicach wytypowani przez członków komisji oceniającej, powołanej przez dyrektora Centrum w Krzeszowicach. W kolejnym etapie laureaci będą zobowiązani nagrać nowe wideo i przesłać je do organizatorów przesłuchań powiatowych, zgodnie z ich wytycznymi.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy. Laureaci eliminacji miejsko-gminnych otrzymają nagrody książkowe, które zostaną wysłane drogą pocztową na adres wskazany w zgłoszeniu do konkursu. Najlepsi uczestnicy zostaną zakwalifikowani do eliminacji powiatowych 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który jest finałem dla uczniów szkół podstawowych.

W załączniku znajdą Państwo karty zgłoszeniowe, zgodę na publikację wizerunku, regulamin oraz przesłanie 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Mamy nadzieję, że pomimo tej wyjątkowej sytuacji chętnych do udziału nie zabraknie i podobnie jak w ubiegłych latach, gmina Krzeszowice będzie mogła poszczycić się sukcesami laureatów kolejnych etapów konkursu.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu  571 401 057.

Agnieszka Szczuka-Ciapała

Absolwentka kulturoznawstwa (spec. zarządzanie kulturą) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Specjalista ds. kultury i promocji w Dziale Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej.
W wolnych chwilach uwielbia gotować, oglądać dobre filmy i mecze polskich siatkarzy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów