sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Galeria w Pałacu Vauxhall oraz Galeria pod 1edynką otwarte dla zwiedzających

czwartek, 28 styczeń 2021 15:38 Napisała

W związku z decyzją rządu o złagodzeniu obostrzeń dotyczących działalności muzeów i galerii sztuki, już od 2 lutego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Galerii w Pałacu Vauxhall oraz Galerii pod 1edynką!

Zwiedzanie będzie możliwe od wtorku do piątku, w godzinach 9.00-16.00 oraz w niedziele od 10.00 do 14.00, z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Obowiązkowe jest noszenie maseczek oraz dezynfekcja rąk. W Galerii w Pałacu Vauxhall może przebywać jednocześnie 6 osób, w Galerii pod 1edynką 3 osoby.

Od 31 stycznia w Galerii Vauxhall prezentujemy wystawę członków Stowarzyszenia Pastelistów Polskich. Można na niej zobaczyć
twórczość kilkudziesięciu artystów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Pastelistów Polskich, stowarzyszeniu działającego w Polsce od 25 lat.

Natomiast w Galerii pod 1edynką do końca lutego można zobaczyć wystawę "Tak to się zaczęło" - zorganizowaną w 40. rocznicę podpisania porozumień sierpniowych, rejestracji NSZZ "Solidarność".

Serdecznie zapraszamy!

Agnieszka Szczuka-Ciapała

Absolwentka kulturoznawstwa (spec. zarządzanie kulturą) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Specjalista ds. kultury i promocji w Dziale Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej.
W wolnych chwilach uwielbia gotować, oglądać dobre filmy i mecze polskich siatkarzy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów