sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Stolarz Mały - nowy cykl zajęć w CKiS już od września!

czwartek, 28 lipiec 2022 11:14 Napisała

Ze smartfonów i tabletów korzystają prawie wszystkie dzieci w wieku szkolnym. Internet jest dla nich codzienną i naturalną przestrzenią, w której mają dostęp do informacji, wiedzy, rozrywki. Nasze Centrum pragnie animować wolny czas dzieci poprzez nową ciekawą formę jego spędzania! 

Od września rozpoczynamy nowy cykl bezpłatnych zajęć dla dzieci w wieku 8-14 lat. Spotkania będą odbywały się na Kopalni Talentów, we wtorki: 
dla dzieci w wieku 8-10 lat w godzinach 16:15 -17:15
dla dzieci w wieku 10-14 w godzinach 17:30 – 18:30

Konstruowanie i majsterkowanie to sposób na przyjemne i ciekawe spędzenie czasu wolnego. Znakomicie rozwija ono u dzieci wyobraźnie przestrzenną, kreatywność, fantazję, zdolność do rozumowania przyczynowo-skutkowego, a także wyrabia takie cechy jak: spostrzegawczość, dokładność, rzetelność, samodzielność, zręczność i zaradność. Działalność tego typu przygotowuje młodych ludzi do lepszego radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych. Prace konstrukcyjno- techniczne rozwijają sprawność, a także mają ogromny walor uspokajający.

Głównym celem projektu jest rozwijanie u dzieci zdolności i zainteresowań konstrukcyjno-technicznych, stymulowanie aktywności poznawczej i twórczej oraz wdrożenie do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Zapisy na bezpłatne warsztaty ruszą już 18 sierpnia przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Serdecznie zapraszamy! 

 

Regulamin zajęć znajduje się w załączniku. 

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Fundacji LOTTO im. H. Konopackiej

 

Agnieszka Szczuka-Ciapała

Absolwentka kulturoznawstwa (spec. zarządzanie kulturą) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Specjalista ds. kultury i promocji w Dziale Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej.
W wolnych chwilach uwielbia gotować, oglądać dobre filmy i mecze polskich siatkarzy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów