sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Świąteczny weekend w Krzeszowicach

poniedziałek, 05 grudzień 2022 18:37 Napisała
Na tydzień przed Bożym Narodzeniem zapraszamy do Krzeszowic weekend pełen świątecznych atrakcji!
Zaczynamy już w piątek! O godzinie 18.00 w Kopalni Talentów zespół Verso i Teatr Rozrywki zaprezentują widowisko "Gore gwiazda Jezusowi".
Przez całą sobotę w Pałacu Vauxhall trwać będą przesłuchania XIII Przeglądu Pastorałek i Kolęd Ludowych Regionu Krakowskiego.
W niedzielę na krzeszowickim Rynku zagoszczą wystawcy z rękodziełem i naturalnymi produktami - Świąteczny Jarmark Tradycji i Rękodzieła to idealne miejsce, by zaopatrzyć się w świąteczne prezenty!
W tym dniu na scenie wystąpią m. in. zespół Verso, chór Allegria, Zdrojanki oraz goście z Ukrainy - zespoł Vesełka z tanecznym pokazem.
Tradycyjnie odbędzie się również przedświąteczna zbiórka żywności dla potrzebujących mieszkańców organizowana przez Urząd Miejski, oraz KRZESZOWICKI WIGILIJNY STÓŁ - degustacja potraw wigilijnych, na którą zapraszają Burmistrz Gminy Krzeszowice, Niepubliczne przedszkole "Tuptusie" oraz firma Bostar.
Koniecznie bądźcie z nami w ten weekend!
Agnieszka Szczuka-Ciapała

Absolwentka kulturoznawstwa (spec. zarządzanie kulturą) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Specjalista ds. kultury i promocji w Dziale Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej.
W wolnych chwilach uwielbia gotować, oglądać dobre filmy i mecze polskich siatkarzy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów