sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Otwarty przegląd projektów fotograficznych

czwartek, 09 marzec 2023 13:30 Napisała
Zapraszamy wszystkich fotografujących do wzięcia udziału w przeglądzie projektów fotograficznych, na który zapraszamy 2 kwietnia (niedziela) w godzinach 9.00-14.00. Zainteresowanych prosimy o przygotowanie projektu fotograficznego składającego się z 10-20 zdjęć oraz dokonanie wcześniejszego zgłoszenia chęci udziału na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w odpowiedzi otrzymają Państwo informację z podaną godziną spotkania z kuratorem Galerii w dniu 2 kwietnia 2023.
Ilość miejsc ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania przeglądem Organizator może wyznaczyć inne dni spotkań z uczestnikami.
UWAGA! Najciekawszy projekt będzie miał możliwość zaistnieć w przestrzeni naszej Galerii w formie czasowej ekspozycji lub spotkania autorskiego połączonego z projekcją.
__
Niniejszy przegląd projektów nie stanowi formy konkursu.
Agnieszka Szczuka-Ciapała

Absolwentka kulturoznawstwa (spec. zarządzanie kulturą) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Specjalista ds. kultury i promocji w Dziale Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej.
W wolnych chwilach uwielbia gotować, oglądać dobre filmy i mecze polskich siatkarzy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów