sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

LABORATORIUM KULTURY

Napisała

Laboratorium Kultury to interdyscyplinarny projekt, realizowany w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach od 2016 roku. Spotkania odbywają się w piątki o godzinie 19:00, a wstęp na nie jest bezpłatny. To wieczory poświęcone tematyce artystycznej, kulturalnej, sportowej i społecznej – rozmowy, dyskusje, projekcje itp. Bohaterami spotkań są artyści, działacze, pasjonaci – niejednokrotnie związani z gminą Krzeszowice. Dzięki organizacji tego cyklu prezentujemy potencjał twórczy lokalnej społeczności, co sprzyja integracji.

Marta Smutek

Z wykształcenia krytyk teatralny, z zawodu specjalista ds. kultury i promocji. Koordynator Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach, Dyskusyjnego Klubu Filmowego oraz spotkań z cyklu Laboratorium Kultury. Lubi czytać i śpiewać.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sklep online już wkrótce!!!

Już wkrótce będziecie mogli Państwo kupić bilety, karnety z naszej oferty także online.

Newsletter

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera!
Zgadzam się ze Regulamin i Politykę prywatności