sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Krzeszowicki Teatr Rozrywki

Krzeszowicki Teatr Rozrywki działa od września 2016 roku przy Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach.

Grupa aktorów amatorów pod okiem aktorki Anny Dijuk-Bujok spotyka się regularnie w każdy poniedziałek i wtorek. Artyści ćwiczą umiejętności wokalne oraz aktorskie, samodzielnie przygotowują również scenografie i rekwizyty.

Teatr przygotował takie widowiska jak:

„Nasze Małe Betlejem”, „I have a dream” – w oparciu o przeboje zespołu Abba, „Pchłę Szachrajkę” na podstawie tekstu Jana Brzechwy , spektakl muzyczny „Ta joj! Ta Lwów!”, „Czerwone Korale” oraz fragmenty spektaklu "Wszystko o kobietach" (Miro Gavran), w grudniu natomiast odbyła się zimowa premiera spektaklu dla dzieci „Gwiazdka do pozłoty i diabelskie psoty”

 

Warsztaty teatralne stworzone są z myślą o utalentowanej młodzieży oraz dorosłych, którzy pragną doskonalić się na wielu płaszczyznach.

Obecnie w warsztatach uczestniczy 25 osób, są to trzy grupy wiekowe.

7-10 lat, 11- 18 lat oraz dorośli.

Grupa młodzieży Teatru Rozrywki wspólnie z zespołem Krzeszowskie Spiywocki przygotowała w 2019 krótki spektakl pt. „Wigilia Krzeszowicach”

W marcu 2019 Teatr Rozrywki uczestniczył w 7 Małopolskich Spotkaniach Teatrów Amatorskich – POSIADY TEATRALNE NA ORAWIE i otrzymał pierwsze miejsce za spektakl „Ta Joj! Ta Lwów!” oraz został rekomendowany na Międzywojewódzki Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych a w kolejnym roku (2020) otrzymał wyróżnienie za spektakl „Pchła Szachrajka”

Zapraszamy wszystkie osoby chcące włączyć się w tworzenie kolejnych spektakli do zgłaszania się na próby TEATRU ROZRYWKI do Kopalni Talentów (sala OSP w Krzeszowicach).

 

Poniedziałek:

Grupa III - dorośli 17:00-21:00

Wtorek:

Grupa I - dzieci godz.16:00-17:00

Grupa II - młodzież godz. 17:00-19:00

Internetowa sprzedaż biletów