sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Krzeszowicki Teatr Rozrywki

Napisała

Od września 2016 przy Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach działa Teatr Rozrywki.

Grupa aktorów amatorów pod okiem aktorki Anny Dijuk-Bujok spotyka się regularnie w każdy poniedziałek.

Artyści  ćwiczą umiejętności wokalne oraz aktorskie , samodzielnie również przygotowują kostiumy, scenografie i rekwizyty.

Teatr przygotował już cztery widowiska: „Nasze Małe Betlejem”, „I have dream” – w oparciu o przeboje zespołu Abba,  „Pchłę Szachrajkę” na podstawie tekstu Jana Brzechwy oraz „Ta joj! Ta Lwów!”

Zapraszamy wszystkie osoby chcące włączyć się w tworzenie kolejnych spektakli do zgłaszania się na poniedziałkowe próby TEATRU ROZRYWKI do Kopalni Talentów (sala OSP w Krzeszowicach).

PONIEDZIAŁEK:

Grupa I – młodzież godz. 16:30 – 18:30
Grupa II – dorośli godz. 18:30 – 21:00

Anna Dijuk-Bujok

Aktorka i wokalistka, posiada dyplom aktora dramatu oraz dyplom krakowskiej Szkoły Wokalno-Aktorskiej. Reżyseruje, występuje na scenach w całym kraju, gra w filmach i serialach telewizyjnych. Od wielu lat prowadzi zajęcia wokalno-teatralne, dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze od Anna Dijuk-Bujok

Sklep online już wkrótce!!!

Już wkrótce będziecie mogli Państwo kupić bilety, karnety z naszej oferty także online.

Newsletter

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera!
I agree with the Regulamin and the Privacy policy