sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Verso

Napisała

W obecnym składzie występuje siedmioro wokalistów, a instruktorką od początku działania zespołu jest Anna Dijuk-Bujok aktorka, reżyserka, wokalistka.

Członkowie zespołu od lat występują nie tylko podczas sztandarowych imprez organizowanych przez Centrum, m.in. Majówce Hrabiny Zofii, Świątecznym Jarmarku Tradycji i Rękodzieła, ale także na licznych przeglądach i konkursach wokalnych.
Zespół ma na swoim koncie wiele nagród w konkursach oraz koncertów; od plenerowych happeningów po spektakle na dużej scenie.

Wymienić tu można m.in.:

  • 2014 Pierwsze miejsce ; Konkurs Piosenki Polskiej w Zielonkach,
  • 2015 Pierwsze miejsce ; XV Konkurs Kolęd i Pastorałek w Zabierzowie,
  • 2016 Pierwsze miejsce w kategorii zespół ; Ogólnopolski Konkurs Piosenki Krakowskiej,
  • 2017 Pierwsze miejsce w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym SIX Art. w Trzebini.

Zespół śpiewa bogaty repertuar: piosenkę aktorską, musical czy rozrywkę. Wraz z Teatrem Rozrywki uczestniczył w takich widowiskach  jak „Nasze małe Betlejem”, „ I have a dream” czy „Ta joj! Ta Lwów!”

Anna Dijuk-Bujok

Aktorka i wokalistka, posiada dyplom aktora dramatu oraz dyplom krakowskiej Szkoły Wokalno-Aktorskiej. Reżyseruje, występuje na scenach w całym kraju, gra w filmach i serialach telewizyjnych. Od wielu lat prowadzi zajęcia wokalno-teatralne, dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze od Anna Dijuk-Bujok

Sklep online już wkrótce!!!

Już wkrótce będziecie mogli Państwo kupić bilety, karnety z naszej oferty także online.

Newsletter

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera!
I agree with the Regulamin and the Privacy policy