sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Wyświetlenie artykułów z etykietą: ZAPYTANIA OFERTOWE

piątek, 15 luty 2019 17:19

Oferty na majówkę 2019.1

W dniach 25/26 maja 2019 organizujemy na Rynku w Krzeszowicach coroczną już 11 Majówkę Hrabiny Zofii – największe i najbardziej znane wydarzenie organizowane na terenie gminy Krzeszowice, połączone z Jarmarkiem Tradycji i Rękodzieła.

Oferta obsługi technicznej Majówki Hrabiny Zofii

Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą techniczną tego wydarzenia, proszę o złożenie oferty i podanie ceny (netto) za:

  1. Montaż i demontaż sceny z zadaszeniem 10 x 12 metrów z „wingami” po obu stronach sceny do podwieszania kolumn nagłośnieniowych i z siatkami z trzech stron – gotowość sceny na godz. 12.00 w sobotę, do godz. 22.00 w niedzielę;
  2. Nagłośnienie estradowe i oświetlenie estradowe spełniające wymagania wszystkich wykonawców (zgodnie z riderami technicznymi zespołów);
  3. Fachowa obsługa techniczna sceny, nagłośnienia i oświetlenia w sobotę od 12.00 do 24.00 (od 22.00 d0 24.00 dyskoteka) oraz w niedzielę od 10.00 do 22.00;
  4. Agregat prądotwórczy zabezpieczający zasilanie sceny;
  5. Transport sceny i sprzętu technicznego.

Ze swojej strony zapewniamy całodobową ochronę sceny i sprzętu technicznego od godziny 20.00 w dniu 24.05 (piątek) do 22.00 w niedzielę, 26.05. W tym roku na Majówce wystąpią – oprócz naszych lokalnych zespołów, orkiestry szkoły muzycznej i grupy teatralnej: kabaret Truteń, kabaret Rak, Wolna Grupa Bukowina, Janusz Radek z zespołem, Grzegorz Wilk z zespołem.

Informacje prosimy przesyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta obsługi cateringowej

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza do składania ofert na świadczenie kompleksowej usługi cateringowej, sprzedaż piwa oraz przygotowanie miejsc siedzących pod parasolami dla uczestników Majówki na Rynku w Krzeszowicach.

W dniach 25/26 maja od godziny 12.00 do 24.00 w sobotę oraz od godziny 12.00 do 22.00 w niedzielę firma musi zapewnić:

  1. Stoiska gastronomiczne o zróżnicowanym asortymencie w ilości wystarczającej do obsługi uczestników wydarzenia, to jest: gastronomia ciężka, fast-food (kebaby, frytki, hamburgery), ziemniaczki kręcone, popcorn, wata cukrowa, oscypki, orzeszki, krówki, żelki, obwarzanki, lody, gofry, naleśniki, napoje mrożone. Nie dopuszcza się stoisk ze sprzedażą innych wyrobów niż gastronomiczne ani innych usług;
  2. Sprzedaż alkoholu (piwo) na podstawie stosownego zezwolenia;
  3. Ławki, stoły oraz parasole dla 400 osób a także dodatkowo ławki pod sceną dla 200 osób;
  4. Sprzątanie na bieżąco miejsca wokół stoisk oraz stołów i ławek.

Zapewniamy: wyłączność na usługę, dostęp do energii elektrycznej, dostęp do bieżącej wody oraz zabezpieczenie miejsca realizacji usługi przez brak dostępu osób trzecich oraz wykwalifikowaną całodobową ochronę stoisk i sprzętu technicznego, od godziny 20.00 w dniu 24.05 (piątek) do 22.00 w niedzielę, 26.05. Firma może się reklamować podczas imprezy.

Informacje prosimy przesyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta na wesołe miasteczko

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza do składania ofert na wyłączną obsługę lunaparkową Majówki Hrabiny Zofii organizowanej w dniach 25/26 maja 2019. Lunapark usytuowany będzie na Placu Targowym w Krzeszowicach.

Usługa dotyczy zapewnienia kompleksowej obsługi lunaparkowej w zakresie zorganizowania urozmaiconego lunaparku składającego się z karuzel, huśtawek, trampolin, symulatorów ruchu, autodromów, zamków dmuchanych, automatów i innych urządzeń rekreacyjnych. Ponadto: zagwarantowanie 100 bezpłatnych wejściówek na w/w atrakcje, Wymagane jest zabezpieczenie energetyczne całego lunaparku np. agregat (Organizator nie dostarcza energii).

Proszę o podanie proponowanej ceny netto za najem powierzchni użytkowej pod lunapark. Informacje prosimy przesyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Termin składania ofert upływa 8 marca 2019 roku.

Dział: Inne

Internetowa sprzedaż biletów

 

 

 

 

Newsletter

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera!
Zapoznałam/em się z Regulamin i Polityka prywatności