sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Zapytanie ofertowe

W dniach 23/24 maja 2020 organizujemy coroczną Majówkę Hrabiny Zofii, imprezę plenerową na Rynku w Krzeszowicach, której częścią jest Jarmark Tradycji. Jarmark przyciąga wystawców z całej Małopolski, oferta sprzedaży rękodzieła artystycznego oraz regionalnych wyrobów gastronomicznych jest bardzo bogata. Udział w Jarmarku w zeszłym roku wzięło ponad 60 wystawców. Na scenie od godziny 12.00 w sobotę do 22.30 w niedzielę trwają występy znanych i lubianych zespołów i gwiazd estrady. Sobota kończy się dyskoteką.

Zapytanie – oferta obsługi technicznej Majówki Hrabiny Zofii

Jeżeli są Państwo zainteresowani obsługą techniczną tego wydarzenia, proszę o podanie ceny za:

 

  1. Montaż i demontaż sceny z zadaszeniem 10 x 10 metrów – gotowość sceny na godz. 9.00 (próby) w sobotę, do godz. 22.30 w niedzielę
  2. Nagłośnienie estradowe i oświetlenie estradowe, zgodnie z riderami technicznymi zespołów (Maciej Maleńczuk, kabaret Kałamasz, Halina Benedyk & Marco Antonelli, nasze lokalne zespoły, w tym widowisko muzyczne krzeszowickiego Teatru Rozrywki)
  3. Obsługa techniczna w sobotę od 9.00 do 01.00 w niedzielę (od 22.00 do 01.00 dyskoteka, prowadzenie) oraz w niedzielę od 10.00 do 22.30
  4. Zapewnienie agregatu prądotwórczego do obsługi sceny

Proszę o podanie ceny netto za powyższą usługę.

Informacje prosimy przesyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 marca 2020 roku.

 

 Zapytanie – oferta obsługi cateringowej Majówki Hrabiny Zofii

Zapraszamy do składania ofert na świadczenie usług cateringowych na Rynku
w Krzeszowicach podczas trwania Majówki obejmujących:

1. stoiska gastronomiczne z fast foodem, grillem, frytkami itp
2. stoiska gastronomiczne z lodami, goframi, wyrobami cukierniczymi
3. sprzedaż napojów oraz piwa
4. przygotowanie 400 miejsc siedzących pod parasolami dla uczestników Majówki oraz ławek dla 200 osób pod sceną
5. 200 posiłków gratis dla artystów – do ustalenia z organizatorem

Gwarantujemy wyłączność na catering i piwo jednej wybranej firmie.

Proszę o podanie ceny netto za powyższą usługę.
Informacje prosimy przesyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 marca 2020 roku.

 

 Zapytanie – oferta na wesołe miasteczko podczas Majówki Hrabiny Zofii

Zapraszamy do składania ofert na wyłączną obsługę lunaparkową Majówki.
Lunapark usytuowany będzie jak co roku na Placu Targowym w Krzeszowicach.

Usługa polega na zapewnieniu kompleksowej obsługi lunaparkowej w zakresie: zorganizowania lunaparku składającego się z atrakcji w postaci różnego rodzaju karuzel dla dzieci i dorosłych, autodromów, zamków dmuchanych, automatów do gry – wszystkiego co jest charakterystyczne dla wesołego miasteczka. Ponadto: zagwarantowanie 100 bezpłatnych wejściówek na w/w atrakcje, zabezpieczenie energetyczne całego lunaparku – agregat prądotwórczy leży po stronie właściciela wesołego miasteczka, Organizator nie dostarcza energii elektrycznej.

Proszę o podanie ceny netto za powyższą usługę.
Informacje prosimy przesyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 marca 2020 roku

Internetowa sprzedaż biletów