sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Kopalnia Talentów

KOPALNIA TALENTÓW powstała w marcu 2018 roku. Jest filią Centrum Kultury i Sportu mieszczącą się w budynku OSP przy ul. Św. Floriana 3. W Kopalni Talentów znajduje się sala, która jest wyposażona w profesjonalną scenę wraz z nagłośnieniem i oświetleniem, pozwalająca na organizowanie prób i występów zarówno teatralnych, muzycznych jak i tanecznych. Młodzież może również korzystać z bezprzewodowej sieci Internet poprzez Wi-Fi, gier planszowych oraz konsoli do gier PS4. Na wyposażeniu sali znajduje się stół do gry w bilard oraz piłkarzyki.

Kopalnia Talentów jest miejscem, w którym odbywają się zorganizowane zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wyposażenie sali pozwala nam na organizację warsztatów plastycznych, muzycznych, teatralnych, pokazów mody, spotkań oraz warsztatów tanecznych. Nowo powstała filia stała się również zapleczem dla już prężnie działających w Centrum Kultury i Sportu inicjatyw; TEATRU ROZRYWKI i zespołu VERSO, który już od 13 lat prowadzi założycielka i instruktorka Anna Dijuk-Bujok.

Cyklicznie w lipcu oraz sierpniu w Kopalni Talentów odbywa się Festiwal Talentów Gminy Krzeszowice o statuetkę „Talent Gminy Krzeszowice”. Festiwal ma charakter otwarty i jest konkursem dla wszystkich osób fizycznych, zespołów wokalnych i grup teatralnych, zarówno amatorskich jak i zawodowych. Laureaci wyłonieni podczas przesłuchań konkursowych biorą udział w bezpłatnych warsztatach artystycznych w okresie wakacyjnym a Finał Festiwalu z ich udziałem odbywa się każdorazowo podczas Pożegnania Lata na placu Targowym w Krzeszowicach. W harmonogram imprez organizowanych w Kopalni Talentów na stałe wpisały się też takie imprezy jak: październikowy BABINIEC, bożonarodzeniowe i wielkanocne RODZINNE WARSZTATY ŚWIĄTECZNE ,WALENTYNKI, DZIEŃ KOBIET, DZIEŃ DZIECKA, gdzie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami tworzą ozdoby i dekoracje nie tylko świąteczne. Panie natomiast mają możliwość spotkania się ze specjalistami w dziedzinie dietetyki, kosmetologii, stylizacji lub brafittingu. W Kopalni Talentów odbywają się również kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych i wakacji.

W każdą sobotę tygodnia w Kopalni Talentów odbywa się spotkanie KRZESZOWICKIEGO FOTOKLUBU, osoby zainteresowane pogłębianiem swojej wiedzy fotograficznej serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach. Ponadto w Kopalni Talentów prężnie działa i spotyka się w każdy czwartek zespół ŚPIWOCKI pod przewodnictwem pani Mieczysławy Kozak. Mamy też przyjemność zaprosić w każdy ostatni piątek miesiąca na projekcję filmu i dyskusję (prowadzona przez Urszulę Honek) do DYSKUSYJNEGO KLUBU FILMOWEGO

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SPOTKANIA Z NAMI!

Zespół KOPALNI TALENTÓW.

GODZINY OTWARCIA

Koordynator: Anna Dijuk-Bujok

Kontakt: tel. 571 401 053
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jazz z Wami - Kuba Płużek Trio

poniedziałek, 17 sierpień 2020 15:03

WARSZTATY WAKACYJNE

czwartek, 13 sierpień 2020 14:59

RĘKODZIEŁO. W KRĘGU SZTUKI. 11-13 sierpnia

piątek, 07 sierpień 2020 13:06

WARSZTATY MALARSKIE - RELACJA

czwartek, 06 sierpień 2020 13:47

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE - RELACJA

środa, 29 lipiec 2020 12:49

III Festiwal Talentów Gminy Krzeszowice - wyniki

poniedziałek, 29 czerwiec 2020 11:47

III Festiwal Talentów Gminy Krzeszowice

piątek, 05 czerwiec 2020 15:20

Internetowa sprzedaż biletów