sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Dzień Otwarty Fotoklubu Krzeszowickiego

piątek, 12 kwiecień 2019 14:03 Napisane przez

19 maja, w niedzielę o godz. 16.00 zapraszamy do Kopalni Talentów w Krzeszowicach na DZIEŃ OTWARTY FOTOKLUBU KRZESZOWICKIEGO

Fotoklub Krzeszowicki zrzesza miłośników fotografii i popularyzuje fotograficzne medium w Gminie Krzeszowice. Podczas Dnia Otwartego członkowie Fotoklubu zdradzą tajniki fotografii podczas zorganizowanych warsztatów. Głównym punktem programu będzie wykonanie pastiszu fotograficznego obrazu „Dziewczyna z Perłą” Jana Vermeera – artysty, który w swej twórczości wykorzystywał prototyp aparatu fotograficznego – kamerę obscurę. Dowiemy się jak działa to urządzenie i każdy uczestnik własnoręcznie będzie mógł wykonać własny model kamery. Ponadto opowiemy o fenomenie selfie i zdradzimy kilka sprytnych sposobów na udane zdjęcie. Każdy uczestnik warsztatów selfie będzie mógł wziąć udział w konkursie, w która główną nagrodą jest profesjonalny selfie stick. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim rodziny, które będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie zaaranżowanym atelier.

W programie:
- otwarcie studia fotograficznego
- pastisz fotograficzny obrazu Jana Vermeera „Dziewczyna z Perłą”
- wystawa fotografii Tadeusza Stramy
- ekspozycja starych aparatów fotograficznych
- rodzinne warsztaty fotograficzne
- warsztaty selfie oraz konkurs z nagrodami
- pokaz zdjęć członków Fotoklubu Krzeszowickiego

Wstęp wolny

Kamil Kłeczek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów