sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Zareklamuj swoją firmę na lodowisku w Krzeszowicach

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach rozpoczyna sprzedaż powierzchni reklamowej na lodowisku prowadzonym przy szkole podstawowej nr 2 w Krzeszowicach.

Nasze Centrum jest ośrodkiem inspiracji, edukacji, przyjaznym dla odbiorcy i otwartym na kulturalne potrzeby społeczności lokalnej. Organizujemy imprezy artystyczne, sportowe, rekreacyjne, koncerty, wystawy i spotkania. Dbamy o lokalną tradycję i dziedzictwo regionalne i narodowe. Organizujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z zakresu muzyki, tańca, plastyki, sztuki, sportu i wielu innych dziedzin.

W okresie od grudnia do marca jesteśmy operatorem lodowiska o wymiarach 20x30 m2, zabezpieczonego bandami i w pełni oświetlonego. Przy lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia łyżew oraz sprzętu do nauki jazdy. W sezonie 2019/2020 sprzedano ponad 12 000 biletów wstępu na lodowisko. Korzystają z niego grupy szkolne i osoby indywidualne. W okresie zimowym to miejsce spotkań młodzieży oraz rodzin z dziećmi, którzy aktywnie spędzają wolny czas.

To idealne miejsce, by zaprezentować swoją obecność na lokalnym rynku, dotrzeć do nowych klientów i budować pozytywny wizerunek Państwa firmy poprzez współpracę z lokalną instytucją kultury.

W skład pakietu wchodzi:

- Umieszczenie logotypu firmy na bandzie lodowiska. Orientacyjne wymiary: 90 x 180 cm (istnieje możliwość wykupienia podwójnej powierzchni -90x320 cm ) *

- Umieszczenie informacji o sponsorze na stronie internetowej CKiS (ok. 4000 odsłon miesięcznie)

- Umieszczenie informacji (logo+ krótka notka o firmie) na Facebooku CKiS ( 3139 obserwujących)

Koszt – 1000 zł / sezon

Istnieje również możliwość indywidualnego rozszerzenia oferty.

Oferujemy również możliwość wynajmu powierzchni pod stoisko reklamowe lub sprzedażowe o wymiarach 11x3,5m.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 538 445 900.

 

*  Logotyp będzie umieszczony na bandzie w formie specjalnej naklejki na folii. Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach oferuje pomoc przy realizacji i kontakcie z wykonawcą, koszt przygotowania jej ponosi sponsor.

Internetowa sprzedaż biletów