sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

KINDER Joy of Moving - Alternatywne lekcje WF wracają do Krzeszowic!

W dniach 15-16 marca 2023 na hali widowiskowo-sportowej w Krzeszowicach odbędzie się dwudniowe wydarzenie sportowe prowadzone przez byłą reprezentantkę Polski w skoku o tyczce, medalistkę mistrzostw świata - Monikę Pyrek. "KINDER Joy of Moving Alternatywne lekcje WF" to projekt organizowany przez Fundację Moniki Pyrek skierowany do młodzieży szkolnej oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Uczestnicy będą mogli przetestować swoją sprawność na nowoczesnych interaktywnych symulatorach przeznaczonych dla konkretnych dyscyplin sportu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu dedykowanym uczniom klas 4-8. 

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone telefonicznie na podany numer w formularzu.

Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają do 7 marca, lub do wyczerpania wolnych miejsc. 

 Każdy zapisany uczestnik powinien posiadać ze sobą zgodę na udział w wydarzeniu podpisaną przez obojga rodziców (w załączniku). Zgody te powinny zostać przekazane do organizatorów 15 minut przed rozpoczęciem lekcji. W załączniku znajduje się również regulamin wydarzenia. 

Wszyscy uczestnicy powinni zaopatrzyć się w buty na zmianę oraz sportowy strój. Każdy otrzyma od organizatorów koszulkę oraz butelkę wody.

Harmonogram:

15 marca - 16 marca: 

  • 7:45 - 9:45
  • 9:45 - 11:45
  • 11:45 - 13:45

Zapraszamy! 

 

 

 

Internetowa sprzedaż biletów