sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Hala

Hala widowiskowo sportowa:
Ul. Długa 22, 32-065 Krzeszowice
Biuro Działu Sportu: +48 664 055 996
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełnowymiarowa hala widowiskowo sportowa, przystosowana zarówno do sportów zespołowych jak i indywidualnych z możliwością przeprowadzenia imprez sportowych, kulturalnych oraz eventów. Na obiekcie znajduje się zegar elektroniczny, oświetlenie, trybuny (234 miejsca), szatnie oraz nagłośnienie.

Przykładowe wydarzenia:

  • II liga siatkówki kobiet CKiS Maraton Krzeszowice
  • Alternatywne lekcje WF
  • LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie

W przypadku wynajmu hali widowiskowo sportowej na organizacje imprez jednorazowych wycena kosztów będzie ustalana indywidualnie. 

 

Formularz rezerwacji

 

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19, hala sportowa udostępniana będzie jedynie na użytek sportu zawodowego, dzieci i młodzieży uczestniczącej w rozgrywkach organizowanych przez polski związek sportowy oraz zorganizowanych grup dzieci i młodzieży do 18 roku życia, z zachowaniem limitu osób, który nie przekracza połowy możliwości obłożenia obiektu.

Okoliczności te muszą być potwierdzone dokumentem wystawionym przez podmiot opłacający wynagrodzenie lub stypendium sportowe albo przez odpowiednio międzynarodową federację sportową działającą w sporcie olimpijskim lub paraolimpijskim lub inną uznaną przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski albo międzynarodową organizację sportową o zasięgu kontynentalnym należącą do takiej federacji, albo polski związek sportowy.

Zaświadczenia można dostarczyć bezpośrednio do Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach lub przesłać mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelka aktywność sportowa prowadzona na obiektach będzie odbywać się bez udziału publiczności.


Podczas korzystania z obiektów sportowych nie zmieniają się obostrzenia sanitarne:

  • 15 minutowych przerwy i ograniczenie kontaktu pomiędzy grupami,
  • dezynfekcja sprzętu sportowego oraz pomieszczeń ,
  • obowiązkowa dezynfekcja rąk przez osoby korzystające z obiektu,
  • zajęcia oraz wydarzenia sportowe odbywają się bez udziału publiczności.

Rezerwacje obowiązujące od kwietnia można składać przez formularz rejestracyjny.

Internetowa sprzedaż biletów