sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Orlik

Orlik
Aleja Solidarności 9, 32-065 Krzeszowice
Kontakt: +48 571 401 059
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Kompleks sportowy „Orlik 2012” jest ogrodzony i oświetlony. Na obiekcie znajduje się boisko ze sztuczną trawą o wymiarach 30m x 62m oraz boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią tartanową o wymiarach 20m x 30m. W obrębie obiektu znajduje się także budynek socjalny z szatniami.

 

Od 4 maja zmieniają się zasady funkcjonowania boiska Orlik. Będzie ono dostępne zgodnie z harmonogramem potwierdzonych rezerwacji. Z obiektu można korzystać bez konieczności okazywania żadnych zaświadczeń. 
 
Na obiekcie jednocześnie może przebywać maksymalnie 50 osób. 
 
Niezmiennie obowiązują zasady sanitarne:
 
? 15 minutowe przerwy pomiędzy grupami,
? dezynfekcja sprzętu oraz pomieszczeń,
? zapewnione środki do dezynfekcji,
? obowiązkowa dezynfekcja rąk przez osoby wchodzące i wychodzące z obiektu

 

 Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 15:00-22:00

Sobota: 9:30-15:00

  

 Rezerwacja terminów jest konieczna i obowiązuje wszystkich chętnych. Zarezerwowanie terminu będzie możliwe z dniem otwarcia tylko pod numerem telefonu 602 726 343 w godzinach 15:00-20:00. W przypadku osób indywidualnych konieczne jest wskazanie osoby reprezentującej daną grupę.

 

Jednocześnie chcemy poinformować, że jako zespół pracowników Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach mamy pełną świadomość jak ważną rolę w życiu każdego z nas pełni aktywność fizyczna. Chcemy jak najlepiej przygotować się do udostępnienia Państwu naszych obiektów sportowych. Niemniej jednak zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego apelujemy do wszystkich korzystających o zrozumienie sytuacji, przestrzeganie powyższych zasad oraz dołożenie wszelkich starań zachowania bezpieczeństwa również we własnym zakresie.

Internetowa sprzedaż biletów