sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Orlik

Orlik
Aleja Solidarności 9, 32-065 Krzeszowice
Kontakt: +48 602 726 343
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Kompleks sportowy „Orlik 2012” jest ogrodzony i oświetlony. Na obiekcie znajduje się boisko ze sztuczną trawą o wymiarach 30m x 62m oraz boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią tartanową o wymiarach 20m x 30m. W obrębie obiektu znajduje się także budynek socjalny z szatniami.

 

 

W związku ze stanem epidemiologicznym Orlik będzie otwarty na specjalnych warunkach. Zmiany w funkcjonowaniu będą podyktowane rozwojem obecnej sytuacji oraz będą zgodne z najnowszymi wytycznymi.

Boiska kompleksu Orlik otwarte będą od poniedziałku do soboty zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych, klubów i stowarzyszeń. Godziny funkcjonowania zostały podzielone w taki sposób, aby ułatwić dostęp w określonych godzinach konkretnym grupom.

 

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 16:00-22:00

Sobota: 9:30-20:00

 

 

Obowiązujące zasady bezpieczeństwa na terenie obiektu:

 • obowiązek zasłaniania twarzy (do momentu dotarcia na boisko),
 • zachowanie obowiązującego dystansu społecznego,
 • na jednym boisku w tym samym czasie będzie mogło przebywać 150 osób ćwiczących,
 • wszystkie pomieszczenia ogólnodostępne poza toaletą będą zamknięte,
 • środki dezynfekujące do sprzętu sportowego oraz rąk dla osób korzystających z obiektu zostaną zapewnione przez administratora obiektu,
 • na obiektach obowiązuje własny sprzęt sportowy (piłki, przybory treningowe, itp.),
 • sprzęt wspólny (np. bramki) będzie dezynfekowany po każdej grupie,
 • zostaną zapewnione 15 minutowe przerwy pomiędzy grupami w celu ograniczenia kontaktu,
 • na obiekt można wchodzić tylko o pełnych godzinach,
 • przy wejściu następuje weryfikacja ilości osób przez pracownika CKiS Krzeszowice,
 • trenujący na obiektach zobowiązani są do wejścia na obiekty sportowe główną bramą, a także przeprowadzenia u wyznaczonego pracownika CKiS Krzeszowice weryfikacji ilości osób korzystających z boiska.

 

Rezerwacja terminów jest konieczna i obowiązuje wszystkich chętnych. Zarezerwowanie terminu będzie możliwe z dniem otwarcia tylko pod numerem telefonu 602 726 343 w godzinach 15:00-20:00. W przypadku osób indywidualnych konieczne jest wskazanie osoby reprezentującej daną grupę.

 

Jednocześnie chcemy poinformować, że jako zespół pracowników Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach mamy pełną świadomość jak ważną rolę w życiu każdego z nas pełni aktywność fizyczna. Chcemy jak najlepiej przygotować się do udostępnienia Państwu naszych obiektów sportowych. Niemniej jednak zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego apelujemy do wszystkich korzystających o zrozumienie sytuacji, przestrzeganie powyższych zasad oraz dołożenie wszelkich starań zachowania bezpieczeństwa również we własnym zakresie.

Internetowa sprzedaż biletów