sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Ferie w mieście 2018 już za nami!

piątek, 23 luty 2018 10:30 Napisane przez

Podczas ferii zimowych 45 dzieci z gminy Krzeszowice brało udział w zajęciach przygotowanych przez Centrum Kultury i Sportu.
Zainteresowanie półkolonią było olbrzymie, świadczyć może o tym fakt, że ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu ale i radości, wszystkie miejsca zostały zarezerwowane w niecałe dwa dni.
Ci, którym udało się zapisać nie mogli narzekać na brak atrakcji.


Zajęcia sportowe na krzeszowickiej hali i lodowisku, wyjazd na basen, zabawy i konkursy w Pałacu Vauxhall i niezwykłe wycieczki!

W Teatrze Współczesnym w Krakowie szukaliśmy z piratami zaginionych skarbów, w kinie Sokół w Trzebini towarzyszyliśmy Gangowi Wiewióra ratującemu ukochany las.
Do tego wystawa figur stalowych w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie – dzieci mogły bez ograniczeń dotykać eksponatów i fotografować się z nimi. Postacie z bajek, filmów, samochody w skali 1:1, roboty - wszystko wykonane z kół zębatych, śrubek i nakrętek – to może robić wrażenie.

Z okazji Walentynek wychowawczynie przygotowały dla uczestników półkolonii całą masę atrakcji: walentynkowe wróżby, zabawy, piosenki no i gwóźdź programu - trudny wybór pani Joanny: Wiesiek czy Sławomir czyli "Randka w Ciemno". Dzieci nie tylko z uśmiechami na twarzach obejrzały występ swoich opiekunów, ale same chętnie wzięły udział w teleturnieju.

Za sukcesem naszych półkolonii stoją niewątpliwie wykwalifikowani opiekunowie: Kinga Kaleta, Klaudia Kopta i Agnieszka Zwierz, na czele z kierownikiem wypoczynku, Agnieszką Kmiecik. Zawsze mili, uśmiechnięci, i niezwykle kompetentni, angażujący się w swoją pracę w stu procentach.

Każdego dnia na uczestników półkolonii czekał także poczęstunek - gorące zupy, gdy zajęcia odbywały się na miejscu i kanapki na drogę. O pyszne jedzenie zadbała restauracja Warszawianka.

Naszą dwutygodniową przygodę zakończyliśmy na Ranczu Artemidy w Nowej Górze. Ognisko z kiełbaskami, wspólne śpiewy i zabawy na świeżym powietrzu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji, rodzicom oraz kadrze wychowawczej. Dzieciom życzymy udanego powrotu do szkoły, a już w wakacje wracamy z kolejną półkolonią!

Admin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów