sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Hrabina Zofia Potocka zaprasza na imieniny!

środa, 24 kwiecień 2019 14:18 Napisała

Hrabina Zofia Potocka zaprasza na imieniny!

Tradycyjnie w ostatni weekend maja w Krzeszowicach odbędzie się Majówka Hrabiny Zofii, w tym roku pod hasłem rozrywkowo i nastrojowo. Dziesiątki statystów w strojach z epoki, „Śniadanie na trawie” w Parku Potockich, uroczysty polonez wszystkich gości na płycie Rynku, „Zlot Zosiek”, plener malarski, warsztaty, konkursy i bogata oferta ciekawych występów artystycznych – to wszystko podczas XI edycji Majówki, w dniach 24-26 maja w Krzeszowicach! Rozpoczniemy nietypowo, bo już w piątek, koncertem Janusza Radka z zespołem. W sobotę bawić nas będą śląski Kabaret Rak oraz góralski Kabaret Truteń, a wieczór zakończymy dyskoteką. Na finał w niedzielę wystąpi legendarna Wolna Grupa Bukowina oraz Grzegorz Wilk z zespołem. Ten znakomity wokalista szerszej publiczności znany jest między innymi z programów "Jaka to melodia" i "Twoja twarz brzmi znajomo". Nie zabraknie również prezentacji grup działających przy Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach: grupy baletowej, Zespołu Tańców Świata Zdrojanie oraz zespołu Verso i Teatru Rozrywki, a także uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Krzeszowicach.

Przez cały weekend imprezie towarzyszył będzie Wiosenny Jarmark Tradycji i Rękodzieła, podczas którego wystawcy z całej Polski zaprezentują swoje prace i regionalne specjały.

Do zobaczenia na Majówce!

Agnieszka Szczuka-Ciapała

Absolwentka kulturoznawstwa (spec. zarządzanie kulturą) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Specjalista ds. kultury i promocji w Dziale Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej.
W wolnych chwilach uwielbia gotować, oglądać dobre filmy i mecze polskich siatkarzy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów