sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Muzyczna Fontanna - Ola Nowak Band

piątek, 25 czerwiec 2021 15:04 Napisała
Muzyczne Fontanny wracają na krzeszowicki Rynek! Już 2 lipca o godz. 20.00, pierwszy w tym roku koncert, podczas którego wystąpi Ola Nowak Band. W piątkowy wieczór wysłuchamy głównie utworów autorskich, ale także wielu standardów muzyki country, folk i jazz.
 
OLA NOWAK to niepoprawna optymistka, której muzyka towarzyszy od dziecka, kiedy to śpiewała i grała w rodzinnej kapeli ludowej oraz nagrywała płyty z piosenkami dla dzieci. Wraz z postępami edukacji muzycznej stała się skrzypaczką, a na chwilę nawet pianistką i perkusistką. Dziś najchętniej śpiewa. Niektórzy twierdzą, że zna „wszystkie melodie świata”, jednak najchętniej wykonuje ukochane standardy w stylu COUNTRY, FOLK i JAZZ oraz własne kompozycje.
Zespół tworzy grupa przyjaciół, a przy tym profesjonalnych muzyków, którzy dotąd współpracowali z Olą na gruncie innych gatunków muzycznych, dzięki czemu ten akustyczny skład (gitara akustyczna, gitara solowa, kontrabas i perkusja), charakteryzuje specyficzne brzmienie.
 
 
*W przypadku deszczu koncert odbędzie się w Kopalni Talentów. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Agnieszka Szczuka-Ciapała

Absolwentka kulturoznawstwa (spec. zarządzanie kulturą) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Specjalista ds. kultury i promocji w Dziale Imprez, Promocji i Edukacji Kulturalnej.
W wolnych chwilach uwielbia gotować, oglądać dobre filmy i mecze polskich siatkarzy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów