sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - rozdanie nagród

czwartek, 15 marzec 2018 00:00 Napisane przez

 Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach rozdano nagrody laureatom eliminacji miejsko-gminnych do 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Tym razem recytatorzy, którzy zajęli pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach mogli zaprezentować się nie tylko przed jury, ale też przed szerszą publicznością.

Na widowni zasiedli wszyscy laureaci, nauczyciele oraz członkowie Klubu Seniora „Radość Życia”. Wszystkie prezentacje były nagradzane gromkimi brawami.

W eliminacjach, które odbyły się 6 marca wzięły udział 42 osoby – dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz jedna osoba dorosła.

Jury eliminacji miejsko-gminnych do 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego oraz dyrekcja Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach postanowili skierować do następnego etapu konkursu, na szczeblu powiatowym 17 spośród nagrodzonych recytatorów. Etap powiatowy odbędzie się 23 marca.

Admin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów