sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Pożegnanie Lata w Krzeszowicach 2017 - fotorelacja

sobota, 26 sierpień 2017 00:00 Napisane przez

Finał Sceny Młodych Talentów, Festiwal Piwa, II zlot food trucków – tak w Krzeszowicach żegnaliśmy wakacje.

W weekend 2 i 3 września na Placu Targowym nie zabrakło dobrej muzyki. Na scenie mogliśmy wysłuchać występu m.in Macieja Kubatego, Damiana Wróbla, Karoliny Kramarz, zespołów Sie Zobaczy, Wild Stike i Sweet Molly.

Gwiazdą sobotniego wieczoru był działający przy Centrum Kultury i Sportu zespół Verso wraz z Teatrem Rozrywki. Ponadczasowe przeboje zespołu Abba rozgrzały publiczność przed późniejszą dyskoteką trwającą do późnych godzin nocnych.

W niedzielę prawdziwy tłum pod sceną czekał na występ discopolowego zespołu Long&Junior, by wspólnie z nimi tańczyć i śpiewać ich największe przeboje.

Miniony weekend był niewątpliwie także gratką dla miłośników piwa! Podczas dwóch dni Festiwalu panowie z Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych oraz z krakowskiej Strefy Piwa przygotowali mnóstwo atrakcji: pokazy warzenia piwa, degustacje piw domowych, panele dyskusyjne i konkursy.

I chociaż pogoda nie rozpieszczała, atmosfera na Placu Targowym przez cały czas trwania imprezy była naprawdę gorąca!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia na stronie Magazynu Krzeszowickiego: 

http://magazynkrzeszowicki.pl/pozegnanie-lata-w-krzeszowicach-fotoreportaz/

 

Admin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów