sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Akademia Młodego Przedsiębiorcy

 

OPIS PROJEKTU

Akademia Młodego Przedsiębiorcy to nowatorski projekt, przygotowany przez Kopalnię Talentów w Krzeszowicach, mający na celu kształcenie młodych ludzi w zakresie szeroko rozumianej przedsiębiorczości we współczesnym świecie. W trakcie sześciu spotkań (w miesiącach październik-maj) wykwalifikowana kadra trenerów będzie rozwijała umiejętności uczestników projektu w zakresie zarządzania, przywództwa, personal brandingu itp. Projekt skierowany jest do uczniów drugich klas Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach oraz Technikum przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach. Patronat honorowy nad projektem objęli: Burmistrz Gminy Krzeszowice oraz Starosta Powiatu Krakowskiego.

Zakres wykładów w roku szkolnym 2019/2020:

- Analiza osobowości - jak lepiej zrozumieć świat biznesu. Sztuka biznesowej konfrontacji.

- Sztuka Wystąpień Publicznych - Sztuka Skutecznej Perswazji.

- Zarządzanie sobą w czasie - ABC słusznych decyzji.

- Inteligencja Emocjonalna - biznesowe zarządzanie emocjami. 

- Asertywność - sztuka komunikacji. Trening asertywności.

- Zarządzanie zespołem - modele i poziomy przywództwa. Jak być prawdziwym liderem.

 

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Zajęcia w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy prowadzone są w Kopalni Talentów w Krzeszowicach w wyznaczonych terminach, każdorazowo o godz. 9.00. Pierwszy wykład w roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się 24 października.

Każde spotkanie w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy będzie trwało około 5 godzin zegarowych wraz z przerwami. Spotkanie będzie miało charakter wykładu/panelu. To forma, w której uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z tematem poprzez wykład prelegenta oraz prezentacją multimedialną. Każdy wykład/panel będzie miał charakter akademicki, który składać się będzie z dwóch części. Pierwsza zawsze będzie formą wykładu, druga jego część stanowić będzie panel dyskusyjny dla zgromadzonych słuchaczy.

Po wykładzie uczestnicy spotkania będą mieli możliwość wzięcia udziału w indywidualnych konsultacjach z udziałem wykładowcy/wykładowców. W ich trakcie zostaną szczegółowo omówione wszelkie procesy, z którymi zapoznali się uczestnicy. Zainteresowani uczniowie będą mieli szansę na bezpośrednią rozmowę z wykładowcą.

Wszystkich uczestników projektu zachęcamy do dołączenia do zamkniętej grupy na FB, gdzie będą przesyłane wszelkie informacje dotyczące wykładów: LINK DO GRUPY

Więcej informacji udziela kierownik projektu: Kamil Kłeczek, tel. 571 401 051, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

WYKŁADOWCY

Artur Sokołowski

Od 20 lat doradca i mentor wspierający liderów w Polsce i Europie w kompetencjach komunikacyjnych, zarządczych, przywódczych oraz w zakresie prezentacji i wystąpień publicznych.

Każdego roku realizuje blisko 180 dni szkoleniowych, a na sali treningowej przepracował ponad 30 000 godzin zegarowych. Ceniony za ogromną wiedzę, niespotykaną osobowość prawdziwego lidera, energetyczny styl prowadzenia szkoleń, warsztatów, wykładów, pobudzając i zapalając do działania każdego – bez wyjątku.

Absolwent krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej na Wydziale Aktorskim. Wykładowca na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Trener z zakresu sztuki wystąpień publicznych, autoprezentacji, komunikacji, przywództwa, mowy ciała, technik sprzedaży, technik wywierania wpływu, perswazji i obrony przed manipulacją, inteligencji emocjonalnej, szkoleń w zakresie Personal Branding, a także budowania i zarządzania zespołami.

Artur Sokołowski jest również zawodowym lektorem. Przeczytał kilkaset reklam i filmów fabularnych. Obecnie współpracuje z grupą TVN, gdzie udziela swojego głosu.

Agata Błaszkiewicz

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na Wydziale Psychologii. Ukończyła Specjalizację w zakresie Psychologii Organizacji i Pracy, Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także Psychologii Sportu.

Dyplomowany coach MLC. Na Uniwersytecie Warszawskim z wynikiem bardzo dobrym ukończyła Studia Podyplomowe na kierunku „Coaching w Organizacji”. Przeprowadziła setki sesji coachingowych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Współpracuje z przedsiębiorcami, menadżerami, ludźmi ze świata sportu, mediów, showbiznesu. Na przestrzeni ostatnich 5 lat na sali szkoleniowej przepracowała 520 dni; 4160 godzin.

Specjalizuje się w tematyce szkoleniowej dotyczącej rozwoju osobistego i doskonalenia kompetencji „miękkich”. Wspiera ludzi głównie w obszarze skuteczności osobistej, budowania relacji interpersonalnych, komunikacji międzyludzkiej, asertywności, efektywnego zarządzania sobą w czasie, automotywacji, kreowania wizerunku, a także budowania pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Internetowa sprzedaż biletów