sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Dziecięcy Uniwersytet w Krzeszowicach - szczegóły i zapisy

środa, 04 wrzesień 2019 12:00 Napisała

Zapraszamy na nowy cykl zajęć Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach (DUwK). Naszymi studentami są dzieci w wieku 7-12 lat, które chcą poszerzyć wiedzę i zainteresowania w sposób inny, niż ma to miejsce w szkole. DUwK to zabawa w studiowanie, spotkania z wykładowcami wyższych uczelni, popularyzatorami nauki, pasjonatami. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, pokazów, projekcji, a każde spotkanie to inny temat i nowa osoba prowadząca. Na pierwszych zajęciach studenci otrzymują indeksy, a dzięki obecnościom – zdobywają zaliczenia.

Zajęcia trwają godzinę zegarową i odbywają się w soboty, od 10.00, raz lub dwa razy w miesiącu, w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Krzeszowicach.W nadchodzącym roku szkolnym zajęcia zaplanowane są w następujących terminach: 5 i 19 października, 16 listopada, 7 grudnia, 11 stycznia.

Opłata za pojedyncze spotkanie wynosi 25 zł. W przypadku dokonania wpłaty za cały semestr, można uzyskać rabat (5 wykładów – 100 zł).

Aby zapisać dziecko na zajęcia, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz rekrutacyjny, który będzie aktywny na naszej stronie od 9 września.

INAUGURACJA ROKU - 5 października 2019 r., sobota, godz. 10.00

Ulotny suchy lód - widowiskowy pokaz doświadczeń w wykonaniu Niezależnej Grupy Popularyzatorów Nauki EKSPERYMENTATORZY.

Więcej informacji pod numerem telefonu 571-401-011.

 

Formularz rekrutacyjny

 

 

Marta Smutek

Z wykształcenia krytyk teatralny, z zawodu specjalista ds. kultury i promocji. Koordynator Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach, Dyskusyjnego Klubu Filmowego oraz spotkań z cyklu Laboratorium Kultury. Lubi czytać i śpiewać.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sklep online już wkrótce!!!

Już wkrótce będziecie mogli Państwo kupić bilety, karnety z naszej oferty także online.

Newsletter

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera!
I agree with the Regulamin and the Privacy policy