sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

Dziecięcy Uniwersytet w Krzeszowicach - szczegóły i zapisy

środa, 04 wrzesień 2019 12:00 Napisała

Zapraszamy na nowy cykl zajęć Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach (DUwK). Naszymi studentami są dzieci w wieku 7-12 lat, które chcą poszerzyć wiedzę i zainteresowania w sposób inny, niż ma to miejsce w szkole. DUwK to zabawa w studiowanie, spotkania z wykładowcami wyższych uczelni, popularyzatorami nauki, pasjonatami. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, pokazów, projekcji, a każde spotkanie to inny temat i nowa osoba prowadząca. Na pierwszych zajęciach studenci otrzymują indeksy, a dzięki obecnościom – zdobywają zaliczenia.

Zajęcia odbywają się w soboty, od 10.00, raz lub dwa razy w miesiącu. Czas trwania spotkania to godzina zegarowa.

Opłata za pojedyncze spotkanie wynosi 25 zł. W przypadku dokonania wpłaty za cały semestr, można uzyskać rabat (5 wykładów – 100 zł).

INAUGURACJA ROKU - 5 października 2019 r., godz. 10.00

Ulotny suchy lód - widowiskowy pokaz doświadczeń w wykonaniu Niezależnej Grupy Popularyzatorów Nauki EKSPERYMENTATORZY.

Od 30 września przyjmujemy zapisy wyłącznie na listę osób rezerwowych. Więcej informacji pod numerem telefonu 571-401-011.

Formularz rekrutacyjny - lista osób rezerwowych

 

 

Marta Smutek

Z wykształcenia krytyk teatralny, z zawodu specjalista ds. kultury i promocji. Koordynator Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach, Dyskusyjnego Klubu Filmowego oraz spotkań z cyklu Laboratorium Kultury. Lubi czytać i śpiewać.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Internetowa sprzedaż biletów