sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

DZIECIĘCY UNIWERSYTET W KRZESZOWICACH

Dziecięcy Uniwersytet w Krzeszowicach (DuWK) zaprasza na nowy cykl zajęć w drugim semestrze roku  2018/2019.

Opłata za pojedyncze zajęcia wynosi 25 zł. W przypadku dokonania wpłaty za cały drugi semestr (6 wykładów – 125 zł), zyskujecie Państwo rabat. Wpłaty można dokonać przelewem lub w kasie Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach. Dokonując przelewu należy wpisać tytułem: imię i nazwisko dziecka – Dziecięcy Uniwersytet, np. „Jan Kowalski – Dziecięcy Uniwersytet”.

Nr rachunku bankowego: Boś S.A. 51 1540 1115 2014 6080 4800 0001

DuWK to naukowa zabawa w studiowanie, spotkanie z wykładowcami wyższych uczelni oraz ekspertami różnych dziedzin. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, projekcji, warsztatów, eksperymentów itp.
Naszymi studentami są dzieci w wieku 7-12 latKażdy otrzymuje indeks, a obecność na zajęciach to zaliczenie. Na zakończenie roku akademickiego pilni studenci, którzy zbiorą 9 zaliczeń w indeksie (z 11 planowanych spotkań), otrzymają pamiątkowy dyplom i nagrodę!

Zajęcia odbywają się w soboty o godzinie 10:00raz lub dwa razy w miesiącu – czas trwania 1 h.

Miejsce zajęć: Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Krzeszowicach, ul. Ogrodowa 3.

Na zajęcia DUWK obowiązują zapisy.
Aby zapisać dziecko na zajęcia, wystarczy wypełnić formularz elektroniczny zamieszczony poniżej. Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem.

Kontakt:
Marta Smutek – koordynator DUWK
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 571-401-011

Formularz zapisu

Internetowa sprzedaż biletów

 

 

 

 

Newsletter

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera!
Zapoznałam/em się z Regulamin i Polityka prywatności