sekretariat@ckiskrzeszowice.pl

+48 12 282 14 65

ZAJĘCIA CKiS

Napisane przez

TWOJE PASJE W TWOIM CENTRUM!

W tym roku nasze zajęcia rozpoczynamy 1 października.

Przygotowujemy dla Państwa ofertę, w której nie zabraknie sprawdzonych i cieszących się od lat olbrzymią popularnością zajęć, w tym: plastycznych dla dzieci w różnym wieku, prowadzonych przez Barbarę Dec, muzycznych spotkań maluszków z Edytą Porębą, baletowych zajęć tanecznych pod okiem Anny Szewczyk. Sobotnie spotkania kontynuować będą także miłośnicy fotografii z krzeszowickiego fotoklubu.

Po wakacyjnej przerwie, już od września, do prób wracają także zespoły działające przy CKiS: Zespół Tańców Świata Zdrojanie, Verso, chór Allegria. Już niedługo nowy sezon rozpocznie Krzeszowicki Teatr Rozrywki. Osoby pasjonujące się tańcem lub śpiewem zachęcamy do spróbowania swoich sił w naszych prężnie działających!

Czwartek w Centrum Kultury i Sportu to niezmiennie czas seniorów. Nadal odbywać będą się spotkania klubu “Radość życia”, wznawiamy także zajęcia gimnastyczne, które spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony starszych mieszkańców gminy.

Krzeszowicki Klub Podróznika zaprasza w czwartki od godziny 15.00.

Przypominamy także, że Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach honoruje Kartę Dużej Rodziny, która uprawnia do 20 % zniżki na wszystkie zajęcia.

Anna Miga

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sklep online już wkrótce!!!

Już wkrótce będziecie mogli Państwo kupić bilety, karnety z naszej oferty także online.

Newsletter

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera!
I agree with the Regulamin and the Privacy policy