Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Krzeszowic - święcie naszego miasta, które zaplanowano na 23-25 sierpnia - tym razem na krzeszowickim Rynku!
Imprezę rozpoczniemy już w piątek - Muzyczną Fontanną i bajkowym koncertem "Nie bój się chcieć" w wykonaniu zespołu Verso. Start o godz. 20.00.
W sobotę od 16.00 prawdziwa gratka dla miłośników pysznego jedzenia! "Krzeszowickie palce lizać", czyli plenerowe gotowanie, podczas którego będziecie mogli skosztować dań z różnych zakątków świata.
O godz. 19.00 na scenie "Góral z Gwiazdami", czyli program łączący tekst komediowy z piosenką. Usłyszymy m.in utwory z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Krzysztofa Krawczyka, Merylin Monroe, czy Tiny Turner. Na scenie, u boku aktora Andrzeja Młynarczyka zaprezentują się utalentowani artyści - laureaci najpopularniejszych talent show w naszym kraju.
Gwiazdą wieczoru będzie MARGARET, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Twórczyni takich przebojów jak "Miłego lata", "Cool me down", czy "Tańcz głupia".
Sobotnią imprezę zakończymy dyskoteką z DJem.
W niedzielę od godz. 11.00 zaprosimy Was na eko-piknik "Krzeszowice przyjazne z natury", a o godz. 16.00 przy al. Solidarności nastąpi oficjalne otwarcie tężni solankowej, a następnie występ Krakowskiej Orkiestry Salonowej.
Na rynku nie zabraknie strefy gastronomicznej, a na Placu Targowym przez trzy dni czekać będą na Was atrakcje wesołego miasteczka.
Koniecznie bądźcie z nami - świetna zabawa dla wszystkich pokoleń gwarantowana!